تاریخچه

 شرکت پیشگامان عصر انتقال داده در سال 1385 در شهر مقدس مشهد و با شناسه ملی 10380423742 تاسیس شد. در ابتدا فعالیت شرکت بر تولید وب سایت های سازمانی و نرم افزارهای وب بیس متمرکز بود. در سال 1392 با اضافه شدن دپارتمانهای شبکه و تجهیزات امنیتی کار طراحی شبکه کامپیوتری ساختمان ها شامل طراحی پسیو و اکتیو و همچنین نصب و راه اندازی تجهیزات امنیتی مانند دوربین مدار بسته و دزدگیر های هوشمند نیز به خدمات شرکت اضافه شد. از ابتدای سال 1393 با انتقال دفتر مرکزی شرکت به تهران و اخذ شماره ثبت جدید 453117 و اضافه شدن دپارتمان الکترونیک، طراحی سیستم های هوشمند نیز در دستور کار قرار گرفت. اخذ مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور به شماره 68-200 در حوزه خرید، فروش و خدمات بیسیم نیز گام جدیدی در ارائه خدمات به مشتریان عزیز بود.

با ورود به سده جدید شمسی رویکرد شرکت از ارائه خدمات سنتی تغییر نمود و فعالیت در حوزه بلاکچین در دستور کار قرار گرفت.  

برخی از اقدامات گذشته شرکت به شرح زیر می باشد :

برخی از محصولات و خدمات شرکت

برخی از محصولات و خدماتی که تا کنون توسط شرکت پیشگامان عصر انتقال داده به سازمانها و شرکتهای مختلف ارائه شده اند.

 • سامانه جامع مدیریت مراکز سلامت خارج از کشور

  از ویژگیهای این سامانه می توان به امکان مدیریت عملکرد مالی و پرسنلی و مکانیزه کردن روند درخواست دارو در مراکز سلامت خارج از کشور جمعیت هلال احمر اشاره کرد.

 • سامانه امور قراردادها

  این سامانه جهت مکانیزه کردن فرآیند ثبت و تایید و رد قراردادهای سازمانی و شرکتی پیاده سازی شده است.

 • سامانه مصوبات شورای عالی

  این سامانه جهت مدیریت و ثبت مصوبات و جلسات شواری عالی جمعیت هلال احمر طراحی و پیاده سازی شده است.

 • سیستم مکان نمایی خودکار خودرو

  سامانه مکان نمایی خودکار خودرو سیستمی است که وظیفه مکان نمایی خودرو مورد نظر را بر عهده دارد. در این سیستم امکان ارتباط با خودرو و انجام تغییراتی در ECU آن از راه دور وجود دارد.

 • سیستم کنترل شرایط محیطی مراکز داده

  این سامانه میتوانـد به عنوان ناظـری بیـدار 24 سـاعته فعـال بـوده و شـما را در هر لحظـه از وقایع مرکز داده مطلـع نماید. ایـن سیسـتم از چنـد بخـش مختلـف تشـکیل شـده که بهـم پیوسـتن آنها یـک سیسـتم منسـجم و یکپارچه را ایجاد مـی نماید که قابلیتهـای کنترلـی فراوانـی دارد.

 • خدمات بیسیم و دکل

  ارائه تخصصی ترین خدمات, در زمینه راه اندازی، فروش و نگهداری شبکه بیسیم ، انجام تعمیرات ، راه‌اندازی انواع دکل‌ها و تجهیزات مخابراتی با ارتفاع‌های متفاوت

تنها نماینده فروش بازی رایانه ای «پروانه»

بازی رایانه ای «پروانه: میراث نگهبانان نور»

بازی رایانه‌ای "پروانه: میراث نگهبانان نور" گریزی است به سرگذشت اهالی گیتیما. نوجوانی به نام "فادیا" متوجه تغییری عجیب در شهر خود "ناریا" می‌شود. این تغییر تهدیدی خواهد بود برای همه "گیتیما". موجوداتی عجیب سراسر ناریا را تسخیر و بنا بر تخریب آن گذاشته‌اند. فادیا تمام توان خود را به کار می‌بندد تا جلوی پیشرفت آنها را بگیرد. اما چیزی که از حضور این مهمانان ناخوانده مهمتر است علت حضور آنهاست. چه چیز باعث به وجود آمدن این موجودات شده است؟...

شرکت پیشگامان عصر انتقال داده به عنوان تنها نماینده فروش بازی با موسسه فرهنگی‌هنری نشر اندیشه کاظمیون همکاری می کند.